نمیدونی نارنج سبز چیه؟

نارنج سبز، یه باشگاه مشتریان خلاق و تعاملیه که قراره با ارائه خدمات و محصولات متنوع، پل ارتباطی بین تولید کنندگان، داروخانه ها و مصرف کننده ها باشه. تیم نارنج سبز از تعدادی مشاور زیبایی با تجربه، جوان و خلاق کمک گرفته تا بهترین محصولات سلامت محور رو با توجه به نیاز پوست، مو، تغذیه و سلیقه ی شما، بهتون پیشنهاد بده. با این کار، هم محصولات درجه یک و با کیفیت رو خریداری می کنید، هم توی جشنواره ها شرکت می کنید و هم از تخفیف ها، جوایز و قرعه کشی ها لذت می برید.

برای اینکه بتونیم محصولات با کیفیت، در دسترس و با قیمت بسیار مناسب رو در اختیارتون قرار بدیم، رفتیم سراغ شرکت داروسازی پارس حیان که بزرگترین تولید کننده محصولات آرایشی و بهداشتی در ایران هست، بیشتر از 30 سال قدمت داره و بیشتر از 600 محصول مراقبت از پوست و مو رو تولید و در بهترین داروخانه ها و گالری های بهداشتی و آرایشی سراسر کشور عرضه می کنه.

باشگاه مشتریان نارنج سبز، یک سرویس تعاملی رو ایجاد کرده که با عضویت توی این سیستم، عضو باشگاه مشتریان میشید. با هر بار خرید از محصولات، امتیاز و اعتبار کسب می کنید و می تونید با اعتبار و امتیازتون از خدمات متنوع دیگه استفاده کنید.

  • یکی از اعضای نارنج سبز شو

    از طریق مشاوران زیبایی ما و یا ثبت نام در وبسایت نارنج سبز، عضو باشگاه بشید.

  • اعتبار و امتیاز به حسابت اضافه کن

    با هر بار خرید از مشاوران ما، معرفی دوستان و یا شرکت در کمپین های باشگاه، اعتبار و امتیاز در حساب شما ذخیره می شود.

  • اعتبار و امتیازتو به جایزه تبدیل کن

    با استفاده از اعتبار و امتیازتون، می تونید از محصولات، هدایا، قرعه کشی های ماهانه و کدهای تخفیف ویژه، لذت ببرید.